WhatsApp
×
 
Hakkımızda
1985 yılında Kayseri merkezli olarak kurulan ve bünyesinde dev dünya markalarini bulunduran IN GROUP; 200'ü askin çalisani ile toplam 3 ayrı lokasyonda,  90.000 m2'lik bir alan üzerinde müşterilerine hizmet vermektedir. Kayseri'de sıfır araç ve 2. el binek araçta pazar lideri olan firmamiz yatirimlarina ve kurumsal yönetime geçis için altyapi çalismalarina basari ile devam etmektedir.

Sirketimiz, sektör liderleri olan BMW, MINI, FIAT, OPEL, PEUGEOT, CITROEN, HONDA Türkiye Satış - Servis ve yedek parça bayiliklerini bünyesinde bulundurmaktadır. Ayrica her marka ve modelde yüzlerce stoğun yer aldığı 2. El Birinci, Premium Selection (Onaylı Kullanılmış Otomobiller) ve In Sigorta markaları ile hizmet vermektedir.

Satis, servis, yedek parça, sigorta ve 2. el operasyonlarinda her zaman "dogru fiyatlandirma ve müsteri memnuniyeti" odakli çalisma kültürünü benimsemektedir. Müsterileri için deger yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karsilik vermeyi önceligi olarak görmektedir ve çalisanlarinin gelisimini ve egitimini önemsemektedir.

In Group, dürüst ve ilkeli çalismalariyla gerek sektöre, gerekse müsterilerine en iyi hizmeti sunmaktan hiçbir zaman taviz vermeden sosyal sorumluluk projelerine ve egitime destek vermeye devam ederek çeyrek asri geçen tecrübe ile ilimiz ve bölgemizde büyük bir katma deger yaratmaktadir.


ORGANİZASYON ŞEMASI

Otomotiv sektöründeki dünya devlerinden olusan çok markali yapimiz sebebi ile organizasyon semamiz Markalar ve Departmanlar olmak üzere iki ana kolda varligini sürdürmektedir:

Markalar; Marka Müdürü yönetiminde bulunan, satis ve servis ekiplerinden olusmaktadir.

Yönetim Departmanlarimiz; finans, muhasebe, planlama, insan kaynaklari, satin alma, bilgi-islem ve In Sigorta birimlerinden olusmaktadir.


2.El Birinci Sosyal
İnciroğlu Otomotiv ve Kayseri deki sosyal yaşamı sosyal medya hesaplarımızı takip ederek öğrenebilir ve sizlerde bu sosyal yaşamın bir parçası olabilirsiniz.
© 2016 - 2021 İnciroğlu Otomotiv A.Ş. | Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım Medyatör