WhatsApp
×
 
Takas İmkanı
İkinci el araba piyasasının genişlediği ve ikinci el araçların gün geçtikçe daha çok değer kazandığı günümüz şartlarında araba almayı ya da arabasını satmayı düşünen herkes, piyasanın hareketlerini ilgi ile takip ediyor. Kullanıcılar gözü gibi baktığı aracını değerinde satmak; buna karşılık temiz kullanılmış, kaliteli ve sorunsuz bir arabayı da uygun fiyatla almak istiyor. Kullanıcıların bu isteğine rağmen ikinci el araba piyasasının karışık koşullarında aradığını bulmak pek de kolay olmuyor. Çok sayıda ikinci el araç arzının olduğu ve bu araçların bir çoğunun yeterince güvenilir olmadığı günümüz koşullarında araba takas yöntemi kullanıcıların aradığını bulması için uygun ve kolay bir çözüm sağlıyor.

Araba Takas Yöntemi Kullanıcılara Ne Sağlıyor?

Araba satmak ve yeni araç almak için kullanıcıların birçok zorluğu aşması gerekiyor. Kullanıcılar oldukça fazla zaman alan bu süreci atlatabilmek adına işlerinden ve günlük hayatlarından feragat etmek zorunda kalabiliyor. Arabasını değerinde satamamak ya da alacağı arabayı pahalıya almak zorunda kalmak; hem alıcılar hem satıcılar için bir risk olarak ortaya çıkıyor. Araç satma ve alma sürecinde kullanıcıların karşısına çıkan tüm bu zorlukları aşmak ise araba takas yöntemi ile mümkün olabiliyor.

Araba takas yöntemi kullanıcıların hem aracını değerinden kaybetmeden satması için hem de alacağı aracı uygun fiyata alması için oldukça verimli bir yöntem olarak ön plana çıkıyor. Bu yöntemde alıcı ve satıcı araçlarına karşılıklı olarak bir fiyat belirliyor; düşük fiyatlı araç sahibi diğer aracın bedelinin bir kısmını kendi aracıyla, kalanı ise nakit olarak ödüyor. Böylece kullanıcılar araçlarını birbirine uygun ve doğru bedellerle devrederek alım satım işlemini tamamlıyor.

2.El Birinci Sosyal
İnciroğlu Otomotiv ve Kayseri deki sosyal yaşamı sosyal medya hesaplarımızı takip ederek öğrenebilir ve sizlerde bu sosyal yaşamın bir parçası olabilirsiniz.
© 2016 - 2021 İnciroğlu Otomotiv A.Ş. | Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım Medyatör