WhatsApp
×
 
Yüzlerce Araç
Tüm segmentlerde sunduğu geniş ürün yelpazesi ile Türkiye' nin lider firması İnciroglu 2. El , aynı çeşitliliği 2. el araba hizmetlerinde de siz müşterilerimize yaşatıyor. Satılık otomobil, satılık kamyonet, satılık van, satılık minibüs.. Aradığınız ikinci el araba, hangi segment, hangi marka olursa olsun; tüm araba markaları İnciroglu 2. El' de kendine yer buluyor ve siz müşterilerimizin beğenisine sunuluyor.

Elinizde ikinci el otomobil, ikinci el kamyonet, ikinci el van veya ikinci el minibüs mü var? Satılık arabanızı elden çıkarmak için, oto galeri veya oto pazarlarında zahmet çekmenize ve zaman harcamanıza gerek yok. Elinizdeki 2. el araba, İnciroglu 2. El yetkili satıcılarında, İnciroglu 2. El uzmanlığı ve şeffaflığıyla değerlendiriliyor. İster ikinci el arabanızı, 0 km bir otomobil; ister başka bir ikinci el araba ile takas edin. Tercih sizin.

İkinci el araba mı arıyorsunuz? Geniş seçenekler arasından tercihinizi yaptıktan sonra, gerisini uzman ikinci el kadromuza bırakıyorsunuz. Aracınızın, devir, ruhsat, noter satış, kasko ve trafik sigortası işlemleri, İnciroglu 2. El yetkili satıcılarındaki uzman kadrolar tarafından takip ediliyor. Sizin zahmetinize gerek kalmadan, aracınız size teslim ediliyor. İnciroglu 2. El kapsamında;

Türkiye' nin lider markasının sunduğu kaliteli ve güvenilir ikinci el araba hizmetleri sayesinde, her marka ikinci el arabaya kolaylıkla sahip oluyorsunuz.
Elinizdeki satılık araba her ne marka olursa olsun, içiniz rahat olarak İnciroglu 2. El yetkili satıcılarında değerlendiriyorsunuz; takas opsiyonlarından faydalanıyorsunuz.
Zahmet çekmiyorsunuz. Yetkili satıcılarımızdaki uzman kadrolarımız, sizin yerinize, noter satış, ruhsat, devir, trafik sigortası ve kasko işlemlerini yürütüyor.
Tüm araba markaları İnciroglu 2. El kalitesi ve güvencesiyle sizlerle buluşuyor.
2.El Birinci Sosyal
İnciroğlu Otomotiv ve Kayseri deki sosyal yaşamı sosyal medya hesaplarımızı takip ederek öğrenebilir ve sizlerde bu sosyal yaşamın bir parçası olabilirsiniz.
© 2016 - 2021 İnciroğlu Otomotiv A.Ş. | Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım Medyatör