WhatsApp
×
 
Yardım
Aracınızda olası arıza durumunda 365 gün 24 saat İnciroğlu yol yardım servisinden ücretsiz yol yardım hizmeti alabilirsiniz. Türkiye ve Avrupa ülkelerinde geçerli bir hizmettir.

İnciroğlu Gezici Servis ile Olay Yerinde Hizmet;

Gezici Servisimiz olay yerine gelerek garanti kapsamındaki aracınızın onarımını ücretsiz gerçekleştirir. Garanti kapsamı dışında kalan hallerde (akü bitmesi, lastik patlaması, anahtar kaybedilmesi, yakıt bitmesinden dolayı yolda kalma, vb.) ücreti karşılığında hizmetler de verilebilir.

İnciroğlu Yetkili Servisi'ne Çekim;

Araç yerinde onarılamıyorsa en yakın Yetkili Servis'e veya 50 km ile sınırlı istediğiniz bir servise ücretsiz araç çekimi gerçekleştirir.

Araç Kiralama Hizmetleri (Geçici Araç Temini);

Aracınızı hareketsiz kılan garanti kapsamındaki arızadan dolayı aynı gün içinde onarılamaz veya kullanılamaz duruma gelir ise onarımı süresindeki maksimum 3 iş günü (hafta sonuna gelen durumda toplam 4 gün) geçici araç verilir.

Veya Herhangi Bir Ulaşım Aracıyla Seyahate Devam;

İkamet adresinize dönüş yol masrafları veya bu masrafları aşmayan tutarda seyahate devam edilebilir. Uçak, otobüs, tren ve şehir içinde taksi ile ulaşım sağlanır.

Veya Otelde Konaklama;

Aracınızın onarımını beklemek isterseniz 3 veya 4 yıldızlı bir otelde konaklama sağlanır.

2.El Birinci Sosyal
İnciroğlu Otomotiv ve Kayseri deki sosyal yaşamı sosyal medya hesaplarımızı takip ederek öğrenebilir ve sizlerde bu sosyal yaşamın bir parçası olabilirsiniz.
© 2016 - 2021 İnciroğlu Otomotiv A.Ş. | Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım Medyatör